SAMOOPAĽOVACÍ NÁSTREK FAKE BAKE

Samoopaľovací nástrek je dnes najpohodlnejším spôsobom zdravého získávania bronzu. Dokonalé opálenie doslova za pár minút priamo u nás v salóne. Na trhu je niekoľko výrobcov samoopaľovacích nástrekov. Niektoré emulzie sú lepšie, niektoré naopak horšie. Aj samotná procedúra nástreku môže byť rozdielna podľa konkrétnej značky.

Rovnako je to s výsledkom samotného opálenia, ktorý nemusí byť vždy uspokojivý. Komplikovaná aplikačná procedúra, veľmi dlhá doba pôsobenia, riziko fľakov, škvŕn, zafarbeného oblečenia, alebo neprirodzená oranžová farba…

Všetkým podobným negatívam sa jednoducho vyhnete s profesionálnym nástrekom Fake Bake. Jednoduchá aplikačná procedúra, ako pre salón, tak i pre zákazníka, ktorá nezaberie viac než 15 minút. A výsledkom bude vždy prirodzený, opálený odtieň pokožky a 100% spokojnosť vašich zákaníkov.

fake_bake_salon
100
Kvalita
100
Čistota
100
Spokojnosť

INFORMOVANÝ SÚHLAS PRE ZÁKAZNÍKA

o oboznámení sa s prípravou na samoopaľovací nástrek Fake Bake

1/ Pred procedúrou musí byť pokožka zbavená odumretých častí – je nutné, aby ste si urobili peeling celého tela a zvláštnu pozornosť venujte miestam ako kolená, členky, podpazušie, lakte.

2/ Odporúčame použiť peeling zn. Fake Bake Body Polish 170 ml (12,99 €), ktorý je možné zakúpiť si tu u nás v Salóne INN alebo Vám môžeme predať vzorku. Peeling inej značky sa neodporúča, pretože by mohol reagovať so zložením samoopaľovacieho nástreku, prípadne by na pokožke mohol zanechať neviditeľný film, ktorý by spôsobil nerovnomerné vstrebanie nástreku (neskoršie škvrny, fľaky, skrátené trvanie opálenia). Ak nepoužijete peeling, stačí výdatnú teplú a dôkladnú sprchu. Náš peeling dokáže jemne a účinne odstrániť odumreté bunky a pripraviť tak pokožku na aplikáciu samoopaľovacieho nástreku Fake Bake.

3/ Počas piatich dní pred aplikáciou samoopaľovacieho nástreku nie je vhodné používať iné samoopaľovacie produkty.

4/ Pred aplikáciou nepoužívajte žiadne hydratačné mlieka, dezodoranty a parfumy.

5/ Odstránenie chĺpkov – holenie či depilovanie uskutočnite do 24 hodín pred aplikáciou nástreku.

6/ Na procedúru príďte v tmavšom, volnejšom oblečení. Sprievodná farba obsiahnutá v nástreku môže na oblečení zanechať farebné stopy (ľahko čistiteľné bežným praním).

7/ Po aplikácii budete okamžite hnedá – to však nie je opálenie ale len sprievodná farba, aby bolo pri aplikácii vidieť, kde je už nástrek nanesený a kde nie. Toto je jediná farba obsiahnutá v nástreku, samoopaľovacie zložky (prírodné triesloviny) sú totiž okom neviditeľné. Celá aplikačná procedúra trvá 15 – 20 minút.

8/ Na vytvorenie požadovaného opálenia je potrebné samoopaľovací nástrek nechať pôsobiť minimálne 4 hodiny, maximálne 6-8 hodín (príp.celú noc). Platí tu pravidlo, čím dlhšie si necháte samoopaľovací nástrek pôsobiť, tým bude výsledné opálenie tmavšie a výraznejšie.

9/ V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou(následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku.

10/ Posledným krokom je opäť výdatná sprcha (po tých 4-8 hodinách pôsobenia), no tentokrát už bez peelingu, hubky, či čistiacej rukavice(lufy). Použiť môžete akýkoľvek sprchový prípravok, gél, krém(samozrejme bez peelingových častíc) a dôkladne opláchnite zvyšky sprievodnej farby, ktorá na pokožke zostala po striekaní.

11/ Bezprostredne po sprchovaní pokožku osušte a uzamknite svoje nové opálenie trváce 4-10 dní) tak, že sa naozaj poctivo hydratujte hydratačným mliekom, olejom alebo maslom.

12/ Cca 12 hodín po sprche sa ešte samoopaľovacie zložky v pokožke rozvíjajú, takže výsledné opálenie je naplno rozvinuté až 24 hodín po nástrekovej procedúre.

13/ Vzniknuté opálenie je súčasť pokožky. Pre udržanie celistvého opálenia je potrebná pravidelná hydratácia pokožky počas celej doby trvania opálenia.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search